כניסה

קוראים יקרים!

בימים אלה הכנסנו שרות נוסף בעולם הספרים הדיגיטליים.

אנו מודעים לעומסים הגדולים  על מערכת ההשאלה של הספרייה הדיגיטלית הישראלית ולכן החלטנו לאפשר לקוראים החרוצים שלנו פלטפורמה נוספת, חדשה GetBooks שתאפר להם הורדה מיידית של ספר אחת לחודש.

הספרייה הדיגיטלית הישראלית  - השאלת ספרים אלקטרוניים

ספריות בנימינה-גבעת עדה מציעות לכם שירות של השאלת ספרים אלקטרוניים (e-book) באמצעות מערכת השאלה מבית אוברדרייב, החברה המובילה בעולם בתחום השאלת ספרים אלקטרוניים המאפשר לכם לקרוא ולהאזין לספרים מכל מקום! בארץ וגם בחו"ל.

השירות חינם למנויי הספריות.


ספר אלקטרוני(e-book)  הוא ספר שאפשר לקרוא אותו בצורה דיגיטלית: במחשב האישי בדפדפן (Browser) , בטאבלט (Tablet) או דרך כל טלפון חכם (Smart phone) . הספר המושאל פתוח לקורא למשך שלושה שבועות ולאחר מכן הוא חוזר לספרייה באופן אוטומטי. 


האוסף מכיל ספרים אלקטרוניים, קוליים ואינטראקטיביים באנגלית, רבי מכר בפורמטים אלקטרונים וקוליים בעברית, רוסית, ערבית וספרדית וספרים אלקטרונים בצרפתית. 

לקריאה בטאבלט (Tablet) או בטלפון חכם (Smart phone) ש להוריד את אפליקציית LIBBY.

אתם יכולים לקרוא ולהאזין לספרים מכל מקום! בארץ גם בחו"ל
הורידו לסמארטפון/טאבלט את אפליקציית Libby  היכנסו digital Israel סניף בנימינה , ת.ז של בעל המנוי - וואתם בפנים ניתן גם להכנס  ישירות לאתר במחשב

קריאה מהנה!

israel digital.library

>> הכניסה למערכת הספרים האלקטרוניים במחשב (אוברדרייב)

>>

>>

 

 ============================================================================================================================

 

GetBooks - חדש!!

getbooks

 

 

 

 

תפריט נגישות